Konveyor Bant Sistemi

Izgaraların altında granülün akmasında problem olmayacak şekilde tasarlanmış, grit taşıma sisteminin istenildiği zaman taşınan tonajın değiştirilebileceği bir sistemdir. Standart bir sistem, geri dönüşüm bunkerleri, zemin ızgarası, her bir kayış hareketi için tambur motoru içermektedir. Arıza kat sayısı minimum olan Alfatechnic konveyör sistemi, kumlama tesislerinde maliyetleri düşüren bir geri dönüşüm sistemidir.

Alfatechnic Konveyör Sistemi, teknolojisi yüksek kalitedeki bileşenleri bir araya toplamış, dayanıklı, güvenilir, sağlam ve ekonomik bir sistemdir. Alfatechnic Konveyör Sistemi, mevcut veya yeni yapılacak olan kumlama odalarına uygun özel ölçülerde üretilir ve her projenin ölçüsüne uygun olacak şekilde tasarlanır.

Alfatechnic Elevatör

Konveyör sisteminden gelen granülün elevatör çukuruna dökülmesiyle, elevatör çukurundan da hardox tırnaklı kepçelerin granülü alıp, ihtiyacı olan yüksekliğe çıkartarak seperatörün giriş ağzına dökülmesiyle son bulur. Elevatör kovası içermektedir.

Alfatechnic Seperatör

Granül – toz karışımını ve yabancı maddeleri, birbirinden ayrıştırma sistemidir. Alfatechnic Seperator, döner veya düz elekli olarak dizayn edilmektedir. Bu elek sayesinde iri parçalar sistemden dışarı atılırken,  toz ve granüller klapeler sayesinde birbirinden ayrışırlar ve toz sistemden atılır. Temiz granül Alfatechnıc Stok silosuna biriktirilir. Aşındırıcıyı temizleyen bir hava-yıkayıcı içermektedir.