Türkiye’de  son yıllarda  başarılarından adından oldukça söz ettiren  ve ortalama 3500-4000 kişiye istihdam sağlayan Tersan Tersanesi ile  yaptığımız  ticaretin iki taraf içinde  hayırlı olmasını dileriz.

Korozyona uğrayan tüm yüzeylerin onarılması için gerekli makina ve ekipmanların  , Yüzey işleme  makina ve ekipmanları,  Filtrasyon ve İklimlendirme konularında çözüm ortaklığını yaptığımız  Tersan Shipyard  tersanesi ile çalışmak  bir keyiftir.

Tersan Tersanesi olarak üretilen tüm  yeni inşalarının tamamı yurt dışına ihraç edilmek tekte olup,  Türkiye’nin  gemi üretimlerinde gelinen  nokta ve kullanılan teknolojiler  sayesinde daha güzel projelere imza atılacağından eminiz.  Üretilen yeni inşaların tamamı yurtdışına ihraç edilen Türleri ise  özel maksatlı gemiler, fabrika balıkçı gemileri ve hibrit çevreyle dost yolcu gemileri ve offshore endüstrisine hizmet veren her türdeki offshore gemilerin imalatı için Alfatech Makina ve Grubu olarak  kendilerini tebrik eder ve  başarılarının devamını dileriz.